Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Suurleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D-tytöt kilpasarja20 / 22 + 0
D-tytöt pelisarja39 / 40 + 0
D-pojat kilpasarja26 / 26 + 0
D-pojat pelisarja36 / 40 + 0
SarjaMaakuntaSeuraJoukkueLajittele laskevastiLähetysaikaTila
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA D keltainen -051.3.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-061.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiTyrnävän TempausD-tytöt1.3.2019 12:02Maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo Blue1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo White1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon Pesis D-tytöt2.3.2019 10:20Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe D1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera D11.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaSatakuntaFeraFera D21.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaKeski-PohjanmaaHalsuan ToivoHalTo1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaHämeHämeenkyrön RäpsäHämeenkyrön Räpsä D-tytöt1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaHaminan PalloilijatHP1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-SuomiHumppilan VeikotHuVe1.3.2019 12:10Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Brown1.3.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Yellow1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK-061.3.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIk051.3.2019 12:01Maksettu
D-pojat kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit D-pojat1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit/PöU1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa 11.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa 21.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa musta1.3.2019 12:08Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa punainen1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaKa1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa D-pojat1.3.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi Blue1.3.2019 12:38Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D1-tytöt1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D2-tytöt1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi White1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKePe1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90Kipa 1.3.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-901.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKiPe061.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Blue1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri White1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret D-tytöt1.3.2019 12:13Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V D-tytöt1.3.2019 12:05Maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU D1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaKainuuKajaanin PallokerhoKPK Dt1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL Black1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL E1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL Yellow1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLajy D-pojat1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLajy D-tytöt1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Jr Sininen1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Jr Valkoinen1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Musta1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo sininen1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV1.3.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLp D-tytöt1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaHämeManse PPManse 061.3.2019 12:14Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaHämeManse PPManse PP1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaHämeManse PPManse PP1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe -06-071.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiNivala-PesisNipe d-tytöt2.3.2019 11:00Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNipe kelt.1.3.2019 12:21Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiOulaisten HuimaOuHu1.3.2019 12:25Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaOulaisten HuimaOuHu1.3.2019 12:09Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D-pojat1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D05-tytöt1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D06-tytöt1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPeKi1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-mustat1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut d-valkoiset 1.3.2019 12:08Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut E071.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaPeräseinäjoen ToivePeto062.3.2019 14:31Maksettu
D-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloPiKi-Pesis1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPKP1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU D-pojat1.3.2019 12:07Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe 1.3.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu D-tytöt pelisarja1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu DP1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe1.3.2019 12:08Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe Keltaiset1.3.2019 12:15Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe Mustat1.3.2019 12:09Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiSimon KiriSiKi1.3.2019 12:02Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiSimon KiriSiki Dt-051.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiSimon KiriSiki Dt061.3.2019 12:04Maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ D-p. valkoinen1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ musta1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ punainen1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy1.3.2019 12:16Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy1.3.2019 12:17Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti1.3.2019 12:11Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSatakuntaPesäsudet, SäkyläSudet -051.3.2019 12:04Maksettu
D-tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Black1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe D-pjat1.3.2019 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe1.3.2019 12:45Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV Dp1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaVaasan MailaVaasan Maila D-pojat1.3.2019 12:15Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaVeteli PesisVe-Vi-Pesis2.3.2019 18:26Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa Dt1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä sininen1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä valkoinen1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU D-tytöt1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM oranssi1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM sininen1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2019 12:25Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlistaron Kilpa-VeljetYK-V1.3.2019 12:58Maksettu
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ D-tytöt1.3.2019 12:05Maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit/IPV1.3.2019 12:31Ei käsitelty