Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

FG nuorten alueleiri 2019 Kärsämäki - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
F-pojat kilpasarja7 / 10 + 0
F-pojat pelisarja6 / 10 + 0
F-tytöt kilpasarja3 / 10 + 0
F-tytöt pelisarja5 / 10 + 0
Naperot A-kori (09 tai myöh synt Fp / Sekajoukkue) Pienpesis0 / 10 + 0
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) Pienpesis3 / 10 + 0
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis10 / 10 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
F-pojat kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi1.2.2019 12:24Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki fp2.2.2019 10:33Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti1.2.2019 12:22Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K F-098.2.2019 10:56Maksettu
F-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiSimon KiriSimon Kiri F-pojat6.2.2019 14:59Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo jr. Fp valkoinen1.2.2019 12:12Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU F-juniorit10.2.2019 10:09Ennakkomaksu maksettu
F-pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHaapajärven Pesä-Kiilat8.2.2019 20:30Maksettu
F-pojat pelisarjaPohjois-SuomiNivala-PesisNiPe1.2.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojat pelisarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo jr Fp Sininen1.2.2019 12:16Ennakkomaksu maksettu
F-pojat pelisarjaPohjois-SuomiTyrnävän TempausF-Pojat25.2.2019 19:51Ei käsitelty
F-pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa3.2.2019 19:45Ennakkomaksu maksettu
F-pojat pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattu F-Pojat1.2.2019 12:38Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattu mustat1.2.2019 12:14Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi7.2.2019 13:16Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo1.2.2019 12:05Maksettu
F-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattu keltaiset22.4.2019 21:12Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy26.3.2019 20:00Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiSimon KiriSiKi F-tytöt26.2.2019 18:51Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe F-tytöt14.2.2019 11:22Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiOulaisten HuimaOuHu1.2.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) PienpesisKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi2.2.2019 10:09Ennakkomaksu maksettu
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) PienpesisKainuuPaltamon UrheilijatPaUr1.2.2019 18:15Ennakkomaksu maksettu
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) PienpesisPohjois-SuomiPyhäjärven PohtiPyPoB18.2.2019 13:01Ennakkomaksu maksettu
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisPohjois-SuomiIin UrheilijatIiu27.4.2019 17:25Ei käsitelty
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti2.2.2019 10:10Ennakkomaksu maksettu
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHaapajärven Pesä-Kiilat8.2.2019 11:10Ei käsitelty
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-tytöt1.2.2019 18:50Ennakkomaksu maksettu
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisPohjois-SuomiPattu JunioritG-Juniorit Pattu keltainen1.2.2019 15:16Ennakkomaksu maksettu
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisPohjois-SuomiPattu JunioritG-Juniorit Pattu 1.2.2019 12:07Maksettu
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisPohjois-SuomiPattu JunioritG-Juniorit Pattu musta1.2.2019 15:13Maksettu
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisKeski-PohjanmaaReisjärven PilkeReisjärven Pilke3.2.2019 14:18Ennakkomaksu maksettu
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-tytöt 229.4.2019 19:48Ennakkomaksu maksettu
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) PienpesisKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa3.2.2019 13:08Ennakkomaksu maksettu