Ottelut
D-pojat pelisarja - Alkulohko C
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
15.7.2019 15:30 | P5 Kello | SMJ D-p. valkoinen | IiU | 11-7 | näytä |
16.7.2019 09:30 | P7 Huuhkajapuisto1 (Etukenttä) KR | IiU | SiiPe | 7-0 | näytä |
16.7.2019 15:00 | P6 Kaakkuri | IiU | UPV | 15-8 | näytä |
16.7.2019 20:00 | P8 Hovisuo (KR) | Kiri White | IiU | 14-7 | näytä |
D-pojat pelisarja - Jatkolohko N
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2019 10:30 | P9 Hiukkavaara (KR) | Hyvinkään Tahko Brown | IiU | 4-3 | näytä |
17.7.2019 15:00 | P9 Hiukkavaara (KR) | IiU | TuPe D-pjat | 3-3 | näytä |
17.7.2019 20:00 | P8 Hovisuo (KR) | IiU | KiPe06 | 5-5 | näytä |
D-pojat pelisarja - Loppulohko Y
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
18.7.2019 08:30 | P10 Laivakangas (KR) | IiU | KeKi Blue | 4-5 | näytä |
18.7.2019 13:00 | P21 Normaalikoulu 1 (KR) | Sudet -05 | IiU | 12-1 | näytä |
19.7.2019 09:30 | P21 Normaalikoulu 1 (KR) | HuVe | IiU | 3-8 | näytä |
D-pojat pelisarja - Sijoitus 52-53
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 09:30 | P21 Normaalikoulu 1 (KR) | IiU | PattU D-pojat | 8-2 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D-pojat pelisarja - Alkulohko C | 15.7.2019 14:30 | P5 Kello | SiiPe | Kiri White | IiU |
D-pojat pelisarja - Alkulohko C | 16.7.2019 19:00 | P8 Hovisuo (KR) | UPV | SiiPe | IiU |
Jatkolohko N | 17.7.2019 14:00 | P9 Hiukkavaara (KR) | KiPe06 | Hyvinkään Tahko Brown | IiU |
Jatkolohko N | 17.7.2019 19:00 | P8 Hovisuo (KR) | Hyvinkään Tahko Brown | TuPe D-pjat | IiU |
Loppulohko Y | 18.7.2019 14:00 | P21 Normaalikoulu 1 (KR) | KeKi Blue | HuVe | IiU |
Sijoitus 54-55 | 20.7.2019 08:30 | P21 Normaalikoulu 1 (KR) | HuVe | YK-V | IiU |