Ottelut
C-pojat pelisarja - Lohko A
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2019 13:00 | Mustamännistö | Ylivieskan Kuula C2 | UPV C-pojat | 4-12 | näytä |
22.7.2019 17:15 | Peltosaari / Riihimäki | LMV | UPV C-pojat | 11-5 | näytä |
23.7.2019 08:00 | Mustamännistö | UPV C-pojat | Roihu | 2-1 | näytä |
23.7.2019 14:15 | VR | KeKi2 | UPV C-pojat | 6-1 | näytä |
24.7.2019 10:15 | juholanmäki / Järvenpää | UPV C-pojat | SoJy 2 | 0-10 | näytä |
25.7.2019 08:00 | Mustamännistö | UPV C-pojat | SMJ-3 | 12-4 | näytä |
C-pojat pelisarja - Lohko H
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
25.7.2019 15:30 | Hakala | UPV C-pojat | Kiri White | 21-4 | näytä |
26.7.2019 09:15 | Hakala | AA Keltainen | UPV C-pojat | 10-6 | näytä |
26.7.2019 14:15 | Koivikko / Kerava | Kipe 06 Kilpa | UPV C-pojat | 10-2 | näytä |
C-pojat pelisarja - ristikkäisottelu H3-G4
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
26.7.2019 19:45 | Vehkoja | UPV C-pojat | LMV | 6-7 | näytä |
C-pojat pelisarja - Sijat 15-16
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
27.7.2019 09:15 | Nurmijärven kirkonkylän kenttä | UPV C-pojat | Kiri White | 15-5 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C-pojat kilpasarja - Lohko A | 22.7.2019 18:30 | Peltosaari / Riihimäki | SoJy 1 | NaPe | UPV C-pojat |
C-pojat pelisarja - Lohko C | 23.7.2019 13:00 | VR | Ylivieskan Kuula C1 | Tahko Yellow | UPV C-pojat |
Lohko D | 24.7.2019 13:00 | Hakala | OSVA C-pojat | Kiri White | UPV C-pojat |
Lohko B | 25.7.2019 09:15 | Mustamännistö | Hyvinkään Tahko Black | Espoo | UPV C-pojat |
Lohko J | 26.7.2019 10:30 | Hakala | HP | SMJ-3 | UPV C-pojat |
Lohko H | 26.7.2019 15:30 | Koivikko / Kerava | Kiri White | AA Keltainen | UPV C-pojat |