Ottelut
D-tytöt kilpasarja - B-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
15.7.2019 19:00 | T13 Niittyaro, Takakenttä | KaKa | HP | 2-18 | näytä |
16.7.2019 09:30 | T12 Lintula 2, Takakenttä | HP | Keki D1-tytöt | 2-6 | näytä |
16.7.2019 14:00 | T12 Lintula 2, Takakenttä | PattU D05-tytöt | HP | 1-8 | näytä |
16.7.2019 19:00 | T11 Lintula1, Parkkipaikka | Siipe Mustat | HP | 12-13 | näytä |
17.7.2019 08:30 | T13 Niittyaro, Takakenttä | HP | Siki Dt-05 | 6-10 | näytä |
17.7.2019 18:00 | T13 Niittyaro, Takakenttä | Virkiä sininen | HP | 1-18 | näytä |
18.7.2019 08:30 | T12 Lintula 2, Takakenttä | HP | Fera D1 | 7-4 | näytä |
18.7.2019 15:00 | T12 Lintula 2, Takakenttä | HP | AA | 12-6 | näytä |
19.7.2019 08:30 | T13 Niittyaro, Takakenttä | Pesäkarhut D-mustat | HP | 6-14 | näytä |
D-tytöt kilpasarja - Puolivälierä A2-B3
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2019 14:30 | T11 Lintula1, Parkkipaikka | VM oranssi | HP | 8-9 | näytä |
D-tytöt kilpasarja - Välierä B1-A2/B3
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 08:30 | T11 Lintula1, Parkkipaikka | Fera D1 | HP | 16-2 | näytä |
D-tytöt kilpasarja - Pronssiottelu
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 12:30 | T13 Niittyaro, Takakenttä | HP | PeKi | 8-12 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D-tytöt kilpasarja - B-lohko | 15.7.2019 18:00 | T13 Niittyaro, Takakenttä | Siipe Mustat | Virkiä sininen | HP |
D-tytöt kilpasarja - B-lohko | 16.7.2019 08:30 | T12 Lintula 2, Takakenttä | KaKa | AA | HP |
D-tytöt kilpasarja - B-lohko | 16.7.2019 18:00 | T11 Lintula1, Parkkipaikka | PattU D05-tytöt | Fera D1 | HP |
D-tytöt kilpasarja - B-lohko | 18.7.2019 09:30 | T12 Lintula 2, Takakenttä | Siipe Mustat | PattU D05-tytöt | HP |
Puolivälierä B2-A3 | 19.7.2019 15:30 | T11 Lintula1, Parkkipaikka | Keki D1-tytöt | Pesäkarhut D-punaiset | HP |