Ottelut
C-pojat kilpasarja - Lohko A
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2019 14:15 | Martti | PuPe | Lippo Valkea | 12-0 | näytä |
22.7.2019 18:30 | Martti | Loimaa | Lippo Valkea | 6-11 | näytä |
23.7.2019 08:00 | Peltosaari / Riihimäki | Lippo Valkea | KoU C-pojat | 29-2 | näytä |
23.7.2019 13:00 | Peltosaari / Riihimäki | SiiPe | Lippo Valkea | 3-14 | näytä |
24.7.2019 10:30 | Pihkala | NaPe | Lippo Valkea | 4-13 | näytä |
24.7.2019 14:15 | juholanmäki / Järvenpää | Lippo Valkea | KPL | 0-8 | näytä |
25.7.2019 10:30 | Martti | Lippo Valkea | IPV | 6-2 | näytä |
25.7.2019 13:00 | Peltosaari / Riihimäki | SoJy 1 | Lippo Valkea | 3-5 | näytä |
26.7.2019 10:30 | Martti | Lippo Valkea | Vive | 13-4 | näytä |
C-pojat kilpasarja - Puolivälierä A2-B3
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
26.7.2019 17:00 | Pihkala | Lippo Valkea | Tahko Brown | 2-1 (9-7, 1-6, 0-0, 3-2) | näytä |
C-pojat kilpasarja - Välierä B1-A2/B3 voittaja
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
27.7.2019 10:00 | Pihkala | SMJ C1 | Lippo Valkea | 1-2 (10-3, 3-6, 0-0, 1-3) | näytä |
C-pojat kilpasarja - Loppuottelu
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
27.7.2019 15:00 | Pihkala | Lippo Valkea | KPL | 0-2 (0-4, 7-9) | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C-pojat kilpasarja - Lohko B | 22.7.2019 15:30 | Martti | JoKo | SMJ C1 | Lippo Valkea |
C-pojat kilpasarja - Lohko B | 22.7.2019 19:45 | Martti | PattU C-pojat | KeKi1 | Lippo Valkea |
C-pojat kilpasarja - Lohko B | 23.7.2019 14:15 | Peltosaari / Riihimäki | AA Sininen | Manse PP C-pojat | Lippo Valkea |
Lohko A | 24.7.2019 15:30 | juholanmäki / Järvenpää | Vive | SoJy 1 | Lippo Valkea |
C-pojat kilpasarja - Lohko B | 25.7.2019 14:15 | Peltosaari / Riihimäki | JoKo | AA Sininen | Lippo Valkea |
Välierä A1-B2/A3 voittaja | 27.7.2019 08:00 | Pihkala | KPL | KeKi1 | Lippo Valkea |