Ottelut
E-tytöt pelisarja - A
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
1.7.2019 18:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | SMJ valkoinen | EuVe E-tytöt | 7-11 | näytä |
2.7.2019 10:30 | KENTTÄ 21 | Leppävaara A | Ouhu | EuVe E-tytöt | 9-6 | näytä |
2.7.2019 15:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | EuVe E-tytöt | KIPA-90 | 13-6 | näytä |
3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | LMV E-tytöt | EuVe E-tytöt | 8-8 | näytä |
3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | EuVe E-tytöt | HP oranssit | 10-9 | näytä |
3.7.2019 19:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | EuVe E-tytöt | Joma | 6-7 | näytä |
E-tytöt pelisarja - I
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
4.7.2019 09:30 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | MJ E-tytöt | EuVe E-tytöt | 16-15 | näytä |
4.7.2019 14:00 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | Virkiä Valkoinen | EuVe E-tytöt | 10-8 | näytä |
5.7.2019 10:30 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | EuVe E-tytöt | ILU | 15-5 | näytä |
5.7.2019 15:00 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | Tahko Yellow | EuVe E-tytöt | 11-12 | näytä |
E-tytöt pelisarja - sijoituspelit
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2019 10:30 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | EuVe E-tytöt | Fera E2 | ||
6.7.2019 10:30 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | EuVe E-tytöt | Fera E2 | 8-9 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
E-tytöt pelisarja - B | 1.7.2019 19:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | Virkiä Valkoinen | Likkahukat 08 | EuVe E-tytöt |
A | 3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | Ouhu | SMJ valkoinen | EuVe E-tytöt |
E-tytöt kilpasarja - A | 3.7.2019 20:00 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | LaJy E1 | Lippo E-tytöt | EuVe E-tytöt |
I | 4.7.2019 10:30 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | ILU | Tahko Yellow | EuVe E-tytöt |
I | 4.7.2019 15:00 | KENTTÄ 14 | Tapiolan urheilupuisto C | MJ E-tytöt | Tahko Yellow | EuVe E-tytöt |
sijoituspelit | 6.7.2019 11:30 | KENTTÄ 12 | Tapiolan urheilupuisto A | LMV E-tytöt | Pattu E07 tytöt | EuVe E-tytöt |