Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: T11 Lintula1, Parkkipaikka
Kenttä: T11 Lintula1, Parkkipaikka
Osoite:
Kaislakuja, 90160 Oulu
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ka...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
15.7.2019 14:30
D-tytöt pelisarja
Alkulohko A
Nipe d-tytöt
Kipa
29-13
IK-06
näytä
15.7.2019 15:30
D-tytöt pelisarja
Alkulohko A
Lippo sininen
IK-06
11-7
Nipe d-tytöt
näytä
15.7.2019 18:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Tahko Black
Roihu
11-6
PeKi
näytä
15.7.2019 19:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Pesäkarhut D-punaiset
PeKi
4-12
SoJy
näytä
15.7.2019 20:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
SoJy
Lippo valkoinen
18-3
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
16.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
PattU D05-tytöt
Virkiä sininen
16-6
Siki Dt-05
näytä
16.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Siki Dt-05
Siipe Mustat
19-4
Fera D1
näytä
16.7.2019 10:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Fera D1
Pesäkarhut D-mustat
19-5
Siipe Mustat
näytä
16.7.2019 13:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Keki D1-tytöt
Siki Dt-05
15-3
AA
näytä
16.7.2019 14:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Virkiä sininen
AA
6-2
Keki D1-tytöt
näytä
16.7.2019 15:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Pesäkarhut D-mustat
KaKa
12-14
Virkiä sininen
näytä
16.7.2019 18:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
PattU D05-tytöt
Fera D1
4-21
HP
näytä
16.7.2019 19:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Siipe Mustat
HP
12-13
AA
näytä
16.7.2019 20:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
AA
Pesäkarhut D-mustat
5-10
Siipe Mustat
näytä
17.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
PeKi
VM oranssi
11-3
Lippo valkoinen
näytä
17.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Roihu
Lippo valkoinen
11-10
VM oranssi
näytä
17.7.2019 10:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Tahko Black
SoJy
7-11
Roihu
näytä
17.7.2019 14:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
VM oranssi
Pesäkarhut D-punaiset
12-7
Mailajuniorit
näytä
17.7.2019 15:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Lippo valkoinen
Mailajuniorit
5-20
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
17.7.2019 18:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Roihu
PeKi
5-11
SMJ Musta
näytä
17.7.2019 19:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
SoJy
SMJ Musta
15-7
JoMa punainen
näytä
17.7.2019 20:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
JoMa punainen
Tahko Black
8-21
SoJy
näytä
18.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Virkiä sininen
KaKa
25-8
Siki Dt-05
näytä
18.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Siki Dt-05
Pesäkarhut D-mustat
13-8
Virkiä sininen
näytä
18.7.2019 10:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Keki D1-tytöt
AA
12-4
Pesäkarhut D-mustat
näytä
18.7.2019 13:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Siki Dt-05
PattU D05-tytöt
4-12
Virkiä sininen
näytä
18.7.2019 14:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Pesäkarhut D-mustat
Virkiä sininen
4-24
Fera D1
näytä
18.7.2019 15:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
KaKa
Fera D1
2-29
Pesäkarhut D-mustat
näytä
19.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
SoJy
PeKi
10-12
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
19.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Tahko Black
Pesäkarhut D-punaiset
10-14
SoJy
näytä
19.7.2019 10:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
JoMa punainen
VM oranssi
6-17
Tahko Black
näytä
19.7.2019 14:30
D-tytöt kilpasarja
Puolivälierä A2-B3
VM oranssi
HP
8-9
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
19.7.2019 15:30
D-tytöt kilpasarja
Puolivälierä B2-A3
Keki D1-tytöt
Pesäkarhut D-punaiset
8-2
HP
näytä
20.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
Välierä B1-A2/B3
Fera D1
HP
16-2
Leiriorganisaatio
näytä
20.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
Välierä A1-B2/A3
PeKi
Keki D1-tytöt
4-18
Leiriorganisaatio
näytä