Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: T14 Oulunsalo KK Kenttä
Kenttä: T14 Oulunsalo KK Kenttä
Osoite:
Koulutie, 90460 Oulunsalo
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ki...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
15.7.2019 14:30
D-tytöt pelisarja
Alkulohko D
SMJ Punainen
Lajy D-tytöt
1-8
Hämeenkyrön Räpsä D-tytöt
näytä
15.7.2019 15:30
D-tytöt pelisarja
Alkulohko D
MyVe -06-07
Hämeenkyrön Räpsä D-tytöt
5-13
SMJ Punainen
näytä
15.7.2019 19:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Fera D1
Siki Dt-05
9-4
PattU D05-tytöt
näytä
15.7.2019 20:00
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
AA
PattU D05-tytöt
7-3
Siki Dt-05
näytä
16.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Pesäkarhut D-punaiset
JoMa punainen
24-4
PeKi
näytä
16.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
PeKi
Lippo valkoinen
21-1
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
16.7.2019 14:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
SMJ Musta
PeKi
4-14
Tahko Black
näytä
16.7.2019 15:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Mailajuniorit
Tahko Black
4-17
SMJ Musta
näytä
16.7.2019 19:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
VM oranssi
Roihu
13-12
Lippo valkoinen
näytä
16.7.2019 20:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Pesäkarhut D-punaiset
Lippo valkoinen
12-5
VM oranssi
näytä
17.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
PattU D05-tytöt
KaKa
14-4
Fera D1
näytä
17.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Fera D1
AA
22-1
KaKa
näytä
17.7.2019 10:30
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko P
Peto06
PuPe
8-7
AA
näytä
17.7.2019 14:00
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko K
Lajy D-tytöt
JoKo juniorit/PöU
14-3
Lp D-tytöt
näytä
17.7.2019 15:00
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko K
Lp D-tytöt
IK-06
22-1
Lajy D-tytöt
näytä
17.7.2019 19:00
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko J
Pesäkarhut E07
Lippo sininen
9-10
MyVe -06-07
näytä
17.7.2019 20:00
D-tytöt pelisarja
Jatkolohko J
MyVe -06-07
Kirittäret D-tytöt
0-15
Pesäkarhut E07
näytä
18.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
PeKi
Mailajuniorit
24-2
SMJ Musta
näytä
18.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Tahko Black
SMJ Musta
23-11
PeKi
näytä
18.7.2019 14:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
Lippo valkoinen
Tahko Black
7-16
JoMa punainen
näytä
18.7.2019 15:00
D-tytöt kilpasarja
A-lohko
PeKi
JoMa punainen
20-1
Lippo valkoinen
näytä
19.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
Virkiä sininen
Fera D1
4-15
Keki D1-tytöt
näytä
19.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
B-lohko
PattU D05-tytöt
Keki D1-tytöt
2-7
Virkiä sininen
näytä
19.7.2019 13:30
D-tytöt pelisarja
Loppulohko Y
YPJ D-tytöt
KPK Dt
2-19
Virkiä valkoinen
näytä
19.7.2019 14:30
D-tytöt pelisarja
Loppulohko Y
Roihu D-tytöt pelisarja
Virkiä valkoinen
20-10
KPK Dt
näytä
20.7.2019 08:30
D-tytöt kilpasarja
Sijoitus 19-20
Lippo valkoinen
KaKa
23-10
AA
näytä
20.7.2019 09:30
D-tytöt kilpasarja
Sijoitus 17-18
JoMa punainen
AA
3-14
Pesäkarhut d-valkoiset
näytä
20.7.2019 10:30
D-tytöt pelisarja
Sijoitus 51-52
Virkiä valkoinen
Pesäkarhut d-valkoiset
17-14
JoMa punainen
näytä