Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: Koivikko / Kerava
Kenttä: Koivikko / Kerava
Osoite:
Koivikontie 35; 04260 Kerava
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ko...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
22.7.2019 13:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
PETO
Lahti
4-9
Hyvinkään Tahko
näytä
22.7.2019 14:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
YK
Hyvinkään Tahko
11-6
PETO
näytä
22.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko D
OSVA C-pojat
Manse PP Cp2
5-6
YK
näytä
22.7.2019 18:30
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
RuoPi C-tytöt
MJ-Cty
3-7
RÄPSÄ-04
näytä
22.7.2019 19:45
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
RÄPSÄ-04
HP
7-6
RuoPi C-tytöt
näytä
23.7.2019 08:45
C-tytöt pelisarja
Lohko C
SiKi
Pori pesäkarhut valkoiset
14-2
KPK
näytä
23.7.2019 10:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
Pesäkarhut C-Punaiset
KPK
11-11
SiKi
näytä
23.7.2019 13:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
MJ-Cty
KeKi1
1-10
Muhoksen Pallo-Salamat
näytä
23.7.2019 14:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
Muhoksen Pallo-Salamat
HP
6-10
KeKi1
näytä
23.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Joma punaiset
Pesäkarhut D-punaiset
17-5
HP
näytä
24.7.2019 08:45
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
PETO
MJ-Cty
2-9
Siipe C-tytöt
näytä
24.7.2019 10:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Fera
Siipe C-tytöt
19-2
MJ-Cty
näytä
24.7.2019 13:00
C-pojat kilpasarja
Lohko B
Manse PP C-pojat
KäKa
8-16
RuoPi C-tytöt
näytä
24.7.2019 14:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Kirittäret
RuoPi C-tytöt
10-7
KäKa
näytä
24.7.2019 15:30
C-pojat kilpasarja
Lohko B
AA Sininen
SMJ C1
7-20
Kirittäret
näytä
25.7.2019 08:45
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Lahti
Pattu Juniorit C-tytöt
7-16
YPJ C03
näytä
25.7.2019 10:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
YPJ C03
Hyvinkään Tahko
12-2
Pattu Juniorit C-tytöt
näytä
25.7.2019 13:30
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
PETO
Mailattaret
3-13
Pesäkarhut C-Punaiset
näytä
25.7.2019 14:45
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
YK
Pesäkarhut C-Punaiset
3-5
Mailattaret
näytä
25.7.2019 16:00
C-tytöt pelisarja
Lohko G
SMJ
OuHu
10-22
YK
näytä
26.7.2019 09:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
YPJ C03
Muhoksen Pallo-Salamat
5-11
Pattu Juniorit C-tytöt
näytä
26.7.2019 10:30
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
KeKi1
Pattu Juniorit C-tytöt
1-2
YPJ C03
näytä
26.7.2019 14:15
C-pojat pelisarja
Lohko H
Kipe 06 Kilpa
UPV C-pojat
10-2
AA Keltainen
näytä
26.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko H
Kiri White
AA Keltainen
2-6
UPV C-pojat
näytä
26.7.2019 17:15
C-tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelu B6-A7
RÄPSÄ-04
MJ-Cty
3-13
HP-k
näytä
26.7.2019 18:30
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu G1-H2
SMJ D-tytöt
HP-k
12-11
OuHu
näytä
26.7.2019 19:45
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu H1-G2
Pesäkarhut D-punaiset
OuHu
8-7
SMJ D-tytöt
näytä
27.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Sijat 5-6
Pesäkarhut C-Mustat
Joma punaiset
8-11
Jalas
näytä
27.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Sijat 7-8
Jalas
NJ-04
9-20
Joma punaiset
näytä