Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: Viertola
Kenttä: Viertola
Osoite:
Pappilankatu 26
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Pa...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
22.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko C
SiKi
NJ-04
8-13
Jalas
näytä
22.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko A
Sievin Sisu C-tytöt
Jalas
21-20
NJ-04
näytä
22.7.2019 17:15
C-tytöt pelisarja
Lohko C
HP-k
Puhti
25-5
Sievin Sisu C-tytöt
näytä
22.7.2019 18:30
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Joma punaiset
Pesä Ysit CT
24-4
Puhti
näytä
22.7.2019 19:45
C-tytöt pelisarja
Lohko A
SMJ
Oulu2
8-3
Joma punaiset
näytä
23.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko D
ViVe
Roihu CT
16-0
Kirittäret
näytä
23.7.2019 09:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Mailattaret
Kirittäret
4-5
ViVe
näytä
23.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Pesä Ysit CT
Oulu1
0-27
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
23.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko A
SMJ
PuPe
10-4
Sievin Sisu C-tytöt
näytä
23.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko A
Fera C2
Sievin Sisu C-tytöt
5-15
SMJ
näytä
24.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Mailattaret / SMJ / ViVe
Oulu1
1-33
Jalas
näytä
24.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko A
Jalas
Fera C2
16-8
Mailattaret / SMJ / ViVe
näytä
24.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko C
Pori pesäkarhut valkoiset
Joma mustat
3-4
Fera C2
näytä
24.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko B
PiKi
Pesäkarhut D-punaiset
0-20
Jana CT
näytä
24.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko C
Joma mustat
SiKi
2-11
SMJ-3
näytä
24.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko A
SMJ-3
KeKi2
7-30
Joma mustat
näytä
25.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko C
Pori pesäkarhut valkoiset
HuVe
1-9
Jana CT
näytä
25.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Mailattaret / SMJ / ViVe
Jana CT
10-6
Pori pesäkarhut valkoiset
näytä
25.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko J
PuPe
JoU
1-6
Fera C2
näytä
25.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko H
Fera C2
SMJ D-tytöt
3-13
JoU
näytä
25.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko E
Sievin Sisu C-tytöt
Pesäkarhut C-Mustat
7-12
SMJ D-tytöt
näytä
26.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko G
HP-k
SMJ
5-2
SMJ D-tytöt
näytä
26.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko H
SMJ D-tytöt
Pesäkarhut D-punaiset
0-12
HP-k
näytä
26.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko J
Pori pesäkarhut valkoiset
PuPe
3-9
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
26.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko E
Oulu1
Sievin Sisu C-tytöt
12-7
SMJ
näytä
26.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko G
Pesä Ysit CT
SMJ
5-13
Sievin Sisu C-tytöt
näytä
26.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko K
OSVA C-pojat
VM C-pojat
9-25
Pesä Ysit CT
näytä
26.7.2019 17:15
C-tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelu B8-A9
YPJ C03
RuoPi C-tytöt
12-7
Roihu CT
näytä
26.7.2019 18:30
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu J1-I2
JoU
Roihu CT
5-4
PuPe
näytä
26.7.2019 19:45
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu I1-J2
PuPe
Espoo
10-17
JoU
näytä
27.7.2019 08:00
C-pojat pelisarja
Lohko J
HP
Lippo Sininen
15-14
JoU
näytä
27.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Sijat 17-18
JoU
Espoo
5-2
Lippo Sininen
näytä
27.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Sijat 11-12
HP-k
OuHu
10-9
Espoo
näytä
27.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Sijat 21-22
Joma mustat
PiKi
5-4
Tahko Yellow
näytä
27.7.2019 14:15
C-pojat pelisarja
Sijat 17-18
HP
Tahko Yellow
8-18
Joma mustat
näytä