Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
E-nuorten alueleiri 2019 Ylivieska
» Kenttä: Safari 1 (tekonurmi)
Kenttä: Safari 1 (tekonurmi)
Osoite:
Salmiperäntie
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/64...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
6.6.2019 18:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
Lippo juniorit
KeKi07
8-11
IiU E-junnut keltainen
näytä
6.6.2019 19:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
IiU E-junnut keltainen
PattU keltainen
1-28
KeKi07
näytä
6.6.2019 20:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
SiKi E-pojat
Lippo juniorit
7-5
PattU keltainen
näytä
7.6.2019 08:30
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
PattU keltainen
KeKi07
14-3
SiKi E-pojat
näytä
7.6.2019 09:30
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
SiKi E-pojat
IiU E-junnut keltainen
5-3
KeKi07
näytä
7.6.2019 10:30
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
PattU keltainen
Lippo juniorit
17-0
IiU E-junnut keltainen
näytä
7.6.2019 13:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
KeKi07
IiU E-junnut keltainen
6-6
SiKi E-pojat
näytä
7.6.2019 14:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
SiKi E-pojat
PattU keltainen
3-11
KeKi07
näytä
7.6.2019 18:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
Lippo juniorit
IiU E-junnut keltainen
12-14
SiKi E-pojat
näytä
7.6.2019 19:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
SiKi E-pojat
KeKi07
12-11
Lippo juniorit
näytä
8.6.2019 08:30
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
IiU E-junnut keltainen
SiKi E-pojat
11-4
PattU keltainen
näytä
8.6.2019 09:30
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
Lippo juniorit
PattU keltainen
0-8
IiU E-junnut keltainen
näytä
8.6.2019 10:30
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
KeKi07
SiKi E-pojat
1-15
Lippo juniorit
näytä
8.6.2019 13:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
IiU E-junnut keltainen
Lippo juniorit
12-6
PattU keltainen
näytä
8.6.2019 14:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
KeKi07
PattU keltainen
0-16
Lippo juniorit
näytä
9.6.2019 08:30
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
IiU E-junnut keltainen
KeKi07
10-6
PattU keltainen
näytä
9.6.2019 09:30
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
PattU keltainen
SiKi E-pojat
9-8
KeKi07
näytä
9.6.2019 10:30
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
KeKi07
Lippo juniorit
18-7
SiKi E-pojat
näytä
9.6.2019 13:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
PattU keltainen
IiU E-junnut keltainen
13-5
Lippo juniorit
näytä
9.6.2019 14:00
E-pojat kilpasarja
Kilpasarja
Lippo juniorit
SiKi E-pojat
5-5
IiU E-junnut keltainen
näytä