Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Naperoleiri
» Päivän ottelut
Päivän ottelut
Rajaus- ja lajiteluperuste
Valitse päivämäärä
*
31.7.2019
1.8.2019
2.8.2019
3.8.2019
4.8.2019
Lajitteluperuste
Päivämäärä
Sarja ja lohko
Kenttä
Sarja
Lohko
Päivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
F-pojat
Fp lohko A
31.7.2019 11:30
2. Taksi J&M Leponiemi
KAMA 1
LaJy F-pojat
11-4
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
31.7.2019 12:30
6. Nahkapaikka
MJ F MUSTA
Manse PP F-tytöt
13-9
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
31.7.2019 12:30
1. Pizzavarikko
LaJy F-tytöt
MJ F ORANSSI
9-8
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
31.7.2019 12:30
8. Sale
UPV F10-tytöt
Pesäkarhut F09-tytöt
9-15
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
31.7.2019 12:30
4. Emron
Fera F
UPV F09-TYTÖT
10-11
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
31.7.2019 12:30
5. Jaanan Taksi
Pesäkarhut F10-Tytöt
PomPy F-Tytöt
8-10
näytä
F-pojat
Fp lohko A
31.7.2019 12:30
11. Postelli
Pesäkarhut F10 pojat
KiPa-90 Musta
4-13
näytä
F-pojat
Fp lohko A
31.7.2019 12:30
2. Taksi J&M Leponiemi
IPV F-POJAT
SMJ P09 Blanco
5-13
näytä
F-pojat
Fp lohko B
31.7.2019 12:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
Tarmo
Pesäkarhut 09 Pojat
4-6
näytä
F-pojat
Fp lohko C
31.7.2019 12:30
3. Rivieera
SoJy violetti
Lippo Juniorit valkoinen
0-12
näytä
G-sarja
G-sarja
31.7.2019 12:30
14. Hakalinna
SMJ T11
Pesäkarhut G-12
14-4
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
31.7.2019 12:30
12. K-Market Rise
MJ G-tytöt
EuVe G / Pikku-Ilvekset
5-17
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
31.7.2019 12:30
13. Kimmon Kenkä
Euve F-pojat
MJ G-tytöt mustat
21-1
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
31.7.2019 13:30
6. Nahkapaikka
KaKa
Puhti Punainen
14-12
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
31.7.2019 13:30
1. Pizzavarikko
Jalas
VM
2-10
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
31.7.2019 13:30
8. Sale
Räpsä F-tytöt
HP F-tytöt
12-12
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
31.7.2019 13:30
4. Emron
RuoPi F
Virkiä
7-18
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
31.7.2019 13:30
5. Jaanan Taksi
Puhti valkoinen
SMJ tytöt-10
15-8
näytä
F-pojat
Fp lohko A
31.7.2019 13:30
2. Taksi J&M Leponiemi
KPL F Hakit
Pattu F-Pojat
10-15
näytä
F-pojat
Fp lohko B
31.7.2019 13:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
JoMa musta
SiiPe F PiällysVelemut
12-4
näytä
F-pojat
Fp lohko C
31.7.2019 13:30
3. Rivieera
Pesäkarhut F10 dap
Tahko F-pojat
5-12
näytä
F-pojat
Fp lohko C
31.7.2019 13:30
11. Postelli
Manse PP F-pojat
LMV
5-4
näytä
G-sarja
G-sarja
31.7.2019 13:30
14. Hakalinna
Pesäkarhut G11- tytöt
SMJ P11 Punainen
8-14
näytä
G-sarja
G-sarja
31.7.2019 13:30
15. Grillis ja Shell Pomarkku
SMJ P11 Musta
KiPa-90/IPV G-pojat
11-12
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
31.7.2019 13:30
12. K-Market Rise
Räpsä
Fera G sininen
2-10
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
31.7.2019 13:30
13. Kimmon Kenkä
Fera G valkoinen
RuoPi F-G
18-16
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
31.7.2019 14:30
6. Nahkapaikka
Roihu
Pattu FT
5-13
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
31.7.2019 14:30
1. Pizzavarikko
kirittäret
Peki f-tytöt
17-15
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
31.7.2019 14:30
8. Sale
KeKi
SiiPe
16-7
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
31.7.2019 14:30
4. Emron
OuHu
Joma/Kipa F-tytöt
10-5
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
31.7.2019 14:30
5. Jaanan Taksi
NiPe
SoJy
14-10
näytä
F-pojat
Fp lohko A
31.7.2019 14:30
2. Taksi J&M Leponiemi
KePe
Pyry-Pesis
10-16
näytä
F-pojat
Fp lohko B
31.7.2019 14:30
11. Postelli
SMJ P09 Rojo
HP-K
9-3
näytä
F-pojat
Fp lohko B
31.7.2019 14:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
MyVe F-pojat
KPL F09 Vatut
8-7
näytä
F-pojat
Fp lohko C
31.7.2019 14:30
3. Rivieera
JoMa punainen
Espoon Pesis FP
10-8
näytä
G-sarja
G-sarja
31.7.2019 14:30
15. Grillis ja Shell Pomarkku
Pesäkarhut G-pojat
Puhti
28-4
näytä
G-sarja
G-sarja
31.7.2019 14:30
14. Hakalinna
Pyry pesis
KPL G Apat
9-19
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
31.7.2019 14:30
12. K-Market Rise
SiiPe G
SuPo
21-15
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
31.7.2019 14:30
13. Kimmon Kenkä
ViU
KaMa G-pojat
9-5
näytä
F- tytöt
Ft lohko A
31.7.2019 15:30
6. Nahkapaikka
IK
MJ F MUSTA
9-5
näytä
F- tytöt
Ft lohko B
31.7.2019 15:30
1. Pizzavarikko
Tahko F-tytöt
LaJy F-tytöt
8-12
näytä
F- tytöt
Ft lohko C
31.7.2019 15:30
8. Sale
SMJ T09
UPV F10-tytöt
14-9
näytä
F- tytöt
Ft lohko D
31.7.2019 15:30
4. Emron
Ysit
Fera F
9-8
näytä
F- tytöt
Ft lohko E
31.7.2019 15:30
5. Jaanan Taksi
Lippo
Pesäkarhut F10-Tytöt
12-8
näytä
F-pojat
Fp lohko A
31.7.2019 15:30
2. Taksi J&M Leponiemi
Kiri
SoJy oranssi
8-10
näytä
F-pojat
Fp lohko B
31.7.2019 15:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
Lippo-IiU
Kama 09
3-14
näytä
F-pojat
Fp lohko B
31.7.2019 15:30
11. Postelli
HP F-pojat
Kipa-90 punaiset
5-8
näytä
F-pojat
Fp lohko C
31.7.2019 15:30
3. Rivieera
PuPe
KoU F-Pojat
9-10
näytä
G-sarja
G-sarja
31.7.2019 15:30
14. Hakalinna
Pesäkarhut G-12
SoJy violetti
5-19
näytä
G-sarja
G-sarja
31.7.2019 15:30
15. Grillis ja Shell Pomarkku
KaMa G-pojat
Joma G-pojat
19-8
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja A
31.7.2019 15:30
12. K-Market Rise
IPV Gtytöt
Reisjärven Pilke
14-21
näytä
F-G pienpeli
Pienpelisarja B
31.7.2019 15:30
13. Kimmon Kenkä
SoJy Gt
HP G
11-16
näytä